АНОНС: 19-й традиційний “Королівський турнір”

король11 лютого в ПК "Прометей" відбудеться 19-й традиційний Королівський турнір пам'яті відомого на Долинщині освітянина, спортсмена, тренера, шахіста - Ростислава Короля.
До участі запрошуються всі любителі шахів.  Контроль часу: 10 хвилин + 5 секунд на хід. Початок о 10:30. Детальніше дивіться положення про змагання:

«ПОГОДЖУЮ»

Голова Долинської районної організації профспілки працівників освіти

___________ Мельник І. М.

«05» лютого 2018 р.

«ПОГОДЖУЮ»

Президент ДШК

____________ Кепещук М. П.

«05» лютого 2018 р.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор ПК «Прометей»

_____________ Савка О. І.

«05» лютого 2018 р.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення 19-го традиційного шахового турніру

пам'яті Ростислава Короля

І. Мета змагань.

  • Вшанування пам'яті Ростислава Короля — освітянина, спортсмена, тренера, шахіста ;

  • визначення переможців шахових змагань;

  • популяризація шахової гри в місті Долина та Долинському районі;

  • вдосконалення майстерності шахістів.

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання відбудуться 11 лютого 2018 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 11 лютого до 10.30. Початок о 11:00.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у шаховому турнірі допускаються всі любителів шахів Долинщини та гості нашого краю. Турнір відбудеться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. Кількість турів визначиться перед початком змагань. Контроль часу – 10 хв. + 5 секунд на хід кожному учаснику на партію. Попередня реєстрація учасників проводиться Головою ДШК Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають: Долинська районна організація профспілки працівників освіти та ПК “Прометей”. Витрати на організаційні витрати та на нагородження переможців — за рахунок організаторів. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей» –Кепещука Михайла Петровича.

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця (в загальному заліку, серед школярів та працівників освіти) та цінними призами.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *