АНОНС: 19 традиційний турнір “Братська хата”

30_червня28 червня 2015 року в ПК "Прометей" відбудеться 19-й традиційний шаховий турнір "Братська хата" присвячений 74-й річниці Акту відновлення Української Держави 1941 року в м. Львові. Змагання відбудуться за швейцарською системою в 9-ть турів. Контроль часу - 15 хв. на партію кожному учаснику. Початок турніру о 10:30.

Запрошуються всі бажаючі шахісти Долинщини та гості нашого краю.

Детальніше дивіться положення про змагання...

 

«ПОГОДЖУЮ»

Директор ТІЦ “Бойківщина”

 ___________Сабан М.Р.

 «16» червня 2015 р.

«ПОГОДЖУЮ»

Начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА
__________Димид С.Р.
«16» червня 2015 р

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор ПК «Прометей»
____________ Савка О. І.
«16» червня 2015 р.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення 19-го традиційного шахового турніру «Братська хата»

присвяченому 74-й річниці Акту відновлення Української Держави

30 червня 1941-го року в м. Львові

І. Мета змагань.

  • відзначення 74-ї річниці відновлення Української Держави;

  • визначення переможця та призерів турніру;

  • популяризація шахової гри в місті Долина та Долинському районі;

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. 28 червня (неділя) 2015 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 28 червня до 10:30. Кількість турів визначиться перед початком змагань (орієнтовно – 9 турів). Контроль часу – 15 хв. кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у шаховому турнірі допускаються всі бажаючі шахісти Долинщини та гості нашого краю. Попередня реєстрація учасників проводиться головою ДШК Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають: Долинська міська рада, Туристично-інформаційний центр “Бойківщина”, Долинська РДА та Підлітковий клуб «Прометей». Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей» – Кепещука Михайла Петровича).

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца/ скороченим коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються кубками, медалями та грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця загальному заліку, серед юнаків до 16-ти років та ветеранів старше 70-ти років. За наявності спонсорів призи отримають кращі десять шахістів в загальному заліку . Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет

 


Comments

АНОНС: 19 традиційний турнір “Братська хата” — 2 коментарі

  1. 05.07.2015.В місті Жидачів Львівської області відбудеться шаховий турнір на призи газети _Новий ЧАС_.Регламент турніру – швейцарська система у 9 спарених турів.Перша партія-10 хвилин,друга партія-5 хвилин.Реєстрація до 10год.30хв.Початок турніру в 11год.Місце проведення турніру_Палац культури папірників_.Контактні номери телефонів_0678596090_0500730920_Іван Васильович Березовський.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *