АНОНС: 20-й традиційний “Королівський турнір”

король17 лютого в ПК "Прометей" відбудеться 20-й традиційний Королівський турнір пам'яті відомого на Долинщині освітянина, спортсмена, тренера, шахіста - Ростислава Короля.
Турнір гратиметься за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу : 10 хвилин + 5 секунд на хід  кожному учаснику в одній партії.
Турнір відбудеться за підтримки Профспілки працівників освіти Долинщини ( керівник - Іван Мельник).
До участі запрошуються всі любителі шахів Долинщини та гості нашого краю. Стартовий внесок - 20 грн. Початок змагання о 11:00. Детальніше дивіться положення про змагання:

ПОГОДЖУЮ”

Долинська районна організація профспілки працівників освіти і науки України

___________ Мельник І. М.

11” лютого 2019 р.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор ПК
«Прометей»

_____________ Савка О. І.

11” лютого 2019 р.

  1.                      П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення XX-го традиційного шахового турніру

пам'яті Ростислава Короля

І. Мета змагань

Вшанування пам'яті Ростислава Короля — освітянина, спортсмена, тренера, шахіста ;

визначення переможців шахових змагань;

популяризація шахової гри в місті Долина та Долинському районі;

вдосконалення майстерності шахістів.

ІІ. Терміни та місце проведення змагань

Змагання відбудуться 17 лютого 2019 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 17 лютого до 11.00. Початок о 11:15.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань

До участі у шаховому турнірі допускаються всі любителів шахів Долинщини та гості нашого краю. Турнір відбудеться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. Кількість турів визначиться перед початком змагань. Контроль часу – 10 хв. + 5 секунд на хід кожному учаснику на партію. Попередня реєстрація учасників проводиться Головою ДШК Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань

Організаторами турніру виступають: Долинська районна організація профспілки працівників освіти та ПК “Прометей”. Витрати на організаційні витрати та на нагородження переможців — за рахунок організаторів. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей» –Кепещука Михайла Петровича).

V. Визначення переможців змагань

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань

Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця (в загальному заліку, серед школярів та працівників освіти) та цінними призами.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *