АНОНС: 22-й традиційний турнір “Братська хата”

30_червня

02 липня в Долині відбудеться 22-й традиційний шаховий турнір "Братська хата - 2017". Турнір відбудеться за швейцарською системою в 9-ть турів. Контроль часу 10 хвилин + 5 секунд на хід. Початок о 10:30. Запрошуємо долинян та гостей міста прийняти участь в турнірі.

Турнір був започаткований Іваном Мазуркевичом і вперше відбувся в 1996-му році. В різні роки в турнірі "Братська хата" брали участь багато іменитих шахістів серед яких гросмейстерами стали Володимир Онищук з Івано-Франківська та чемпіонки світу Анна і Марія Музичуки з Стрия.

Своєю назвою турнір завдячує приміщенню неподалік греко-католицької церкви в старій Долині, власником якого було церковне братство. Звідси і назва в народі - "братська хата". "Братська хата" - це було одноповерхове приміщення з великою просторою залою і сценою. В "братській хаті" відбувалися всі культурно-масові заходи, які організовували українці на початку 20 ст, також при "братській хаті" була українська читальня. Саме в приміщенні "братської хати" збиралися всі дієві на той час районні організації "Просвіта", "Сокіл", "Союз Українок", народний театр, кооперативи, підпільно діяв осередок УВО на чолі з доктором Володимиром Горбовим.
А присвячений турнір "Братська хата" 76-й річниці з дня проголошення Акту відновлення Української Держави яки був прийнятий 30 червня 1941 року в Львові. Долинян Володимир Горбовий брав безпосередню участь в підготовці "Акту 30 червня".
12-й рік поспіль даний турнір підтримує Долинська міська рада за що шахова громада Долинщини висловлює свою вдячність.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ТІЦ “Бойківщина”

___________ Димид С. Р.

20червня 2017 р.

ЗАВЕРДЖУЮ”
Міський голова Долини

 

__________ Гаразд. В.С.

“20” червня 2017 р.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор ПК «Прометей»

_____________ Савка О. І.

«20» червня 2017 р.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення ХХІІ-го традиційного шахового турніру «Братська хата»

присвяченому 76-й річниці відновлення Української Держави

30 червня 1941-го року в м. Львові

І. Мета змагань.

  • Відзначення 76-ї річниці відновлення Української Держави;

  • популяризація шахової в місті Долина та Долинському районі;

  • визначення переможців та призерів турніру;

  • підвищення туристичної привабливості міста Долина.

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться 02 липня 2017 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Система проведення турніру — за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. Реєстрація учасників 02 липня до 10.30. Початок о 11:00.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у шаховому турнірі допускаються всі бажаючі шахісти Долинщини та гості нашого краю. Кількість турів визначиться перед початком змагань ( орієнтовно — 9 турів). Контроль часу – 10 хв. на партію + 5 секунд на хід кожному учаснику. Попередня реєстрація учасників проводиться головою ДШК Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають: Долинська міська рада, Туристично-інформаційний центр “Бойківщина” та Підлітковий клуб «Прометей». Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей» – Кепещука Михайла Петровича).

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця загальному заліку, серед юнаків до 18-ти років та ветеранів старше 70-ти років та призами.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. (099) 2025444 або (096) 8552425.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет

 

 

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *