АНОНС: 25-й традиційний шаховий турнір пам’яті Степана Бандери

SBandera1ПОЛОЖЕННЯ

про проведення 25-го традиційного Всеукраїнського турніру з шахів

памяті уродженця Калуського району, провідника ОУН Степана Бандери

 

  1. Мета турніру

            Турнір проводиться з метою популяризації та розвитку шахів серед населення м. Калуша та Калуського району, підвищення спортивної майстерності учасників турніру, вшанування пам’яті національного героя, провідника ОУН Степана Бандери.

 

  1. Керівництво турніру

            Організаторами турніру є : управління в справах сім’ї, молоді та спорту Калуської міської та районної рад, ФСК „Нафтохімік” об’єднаного профкому „Лукор-Карпатнафтохім”. Безпосереднє керівництво турніром покладається на суддівську колегію, призначену ГО «Шахова федерація м. Калуша».

 

  1. Час і місце проведення

Змагання проводяться 24-26 січня 2014 року в приміщенні палацу культури «Мінерал». Реєстрація учасників до 11.00 год. 24 січня 2014 року по місцю змагань.

 

  1. Учасники змагань

Для участі в змаганнях запрошуються шахісти не нижче першого розряду з своїми шаховими годинниками ( один годинник на двох учасників ).

 

  1. Умови гри

Турнір особистий, проводиться за швейцарською системою з комп’ютерним жеребкуванням в дев’ять турів. Контроль часу на обдумування ходів – одна година кожному учаснику на всю партію. Змагання проводяться згідно правил шахової гри ФІДЕ.

 

  1. Визначення переможця та нагородження

Переможці визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних ними у всіх партіях. При рівності очок перевагу отримує учасник, який має кращі додаткові показники: коефіцієнт Бухгольца, прогрес, скорочений прогрес, жереб.

            Переможці турніру нагороджуються грамотами та грошовими призами за зайняті місця з першого по десяте. Також встановлюються спеціальні призи для кращих шахістів турніру серед жінок, юнаків, дівчат, ветеранів, інвалідів, учасників від ПрАТ „Лукор” та ТОВ „Карпатнафтохім” та кращих шахістів м. Калуша та Калуського району. Перший приз становить 1000,00 гривень, всі інші в залежності від суми призового фонду. Учасник може отримати не більше одного грошового призу при наявності довідки ДПІ про присвоєння ідентифікаційного коду.

 

  1. Фінансування

Кошти на проведення нагородження переможців грошовими призами, оплату суддівської колегії формують головне управління в справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, Калуські міська та районна ради, об’єднаний профком “Лукор-Карпатнафтохім», організації та установи, політичні партії та їх діячі, всі ті, яким не байдужа історія нашої держави.

Проживання, харчування, проїзд учасників за власні кошти, або кошти організацій, які відряджають. Вартість проживання в гуртожитку – 20,00 грн., в готелях – мінімум 70,00 грн. за одну ніч.

Довідку щодо турніру можна отримати в Бородайкевича Ростислава тел. 0964692702

            Дане положення є  офіційним запрошенням на турнір.

           

                                                           Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *