АНОНС: Чемпіонат Долинщини – 2013

шахи2Цієї неділі (10 листопада) в ПК "Прометей" стартує особистий чемпіонат Долинського району з класичних шахів. Пропонуємо вашій увазі положення про змагання та запрошуємо до участі...

       «ПОГОДЖУЮ»       Директор центру      «Спорт для всіх»  _____ Білянський М.К.

     «05» листопада 2013 р.

   «ПОГОДЖУЮ»Головний спеціалістВідділу молоді та спорту____________Димид С.Р.

«05» листопада 2013 р.

    «ЗАТВЕРДЖУЮ»Директор ПК «Прометей» _____________ Савка О. І.

«05» листопада 2013 р.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення  особистого чемпіонату Долинського району – 2013 з класичних шахів

 

І.  Мета змагань.

  • визначення чемпіона та призерів Долинського району з класичних шахів;
  • вдосконалення шахової майстерності;
  • популяризація шахової гри в місті Долина та Долинському районі;

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться 10, 17, 24 листопада та 01 грудня (по неділях) 2013 року за Правилами ФІДЕ в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18).  Реєстрація учасників  10 листопада до 11.00.  Система проведення чемпіонату та кількість турів залежить від кількості учасників та визначиться перед початком змагань (орієнтовно - швейцарська система, 9 турів).

ІІІ. Учасники  та умови проведення змагань.

До участі у шаховому турнірі допускаються всі бажаючі шахісти-розрядники Долинського району. В турнірі буде можливість виконати класифікаційні нормативи І та ІІ спортивних розрядів з шахів. За підсумками турніру буде обраховано  клубний рейтинг Долинського шахового клубу. Запис партій – обов’язковий. Якщо учасник відмовляється проводити запис партії йому може бути суттєво урізаний час на обдумування. Контроль часу – 90 хв. кожному учаснику на партію.

Попередня реєстрація учасників проводиться головою ДШК  Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають: Підлітковий клуб «Прометей», районний центр «Спорт для всіх»  та Долинський шаховий клуб. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на керівника шахового гуртка при ПК «Прометей»  – Кепещука Михайла Петровича. Витрати на організацію та проведення турніру беруть на себе організатори.

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца (при коловій системі – коефіцієнт Бергера); 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

 VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця  Чемпіон – отримує титул кращого шахіста Долинщини в 2013 році. За наявності спонсорів – кращі шахісти будуть нагороджені цінними призами.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. (099) 20 25 444.

 Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

 Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *