АНОНС: Чемпіонат Долинського району – 2018

Dolyna02 грудня в ПК "Прометей" розпочинається чемпіонат Долинського району - 2018 з класичних шахів. Чемпіонат відбудеться за швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу: 60 хвилин на партію + 30 секунд на  хід кожному з учасників. Запис партій - обов'язковий.
Ігрові дні чемпіонату: 02 грудня ( неділя) - 2 тури, 08 грудня ( субота) - 2 тури, 09 грудня ( неділя) - 3 тури. В перших чотирьох турах дозволяється взяти дві нічиї без гри.
До участі у чемпіонаті Долинського району допускаються всі любителів шахів Долинщини та члени Долинського шахового клубу не залежно від рівня кваліфікації, які сплатять  стартовий внесок ( дорослі — 100 грн., юнаки — 50 грн.). Реєстрація учасників 25 листопада до 10:30.

Детальніше дивіться положення про змагання:

  1. П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення чемпіонату Долинського району - 2018 з класичних шахів

І. Мета змагань.

  • Визначення чемпіона та призерів Долинського району з класичних шахів;

  • популяризація шахової гри в м. Долина та Долинському районі;

  • вдосконалення майстерності вихованців ПК “Прометей”.

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Чемпіонат Долинського району відбудеться 02, 08 та 09 грудня 2018 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 02 грудня до 10.15 по місцю змагання. Початок о 10:45.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у чемпіонаті Долинського району допускаються всі любителів шахів Долинщини та члени Долинського шахового клубу не залежно від рівня кваліфікації, які сплатять  стартовий внесок ( дорослі — 100 грн., юнаки — 50 грн.). Турнір відбудеться за швейцарською системою в 7 турів. В перших чотирьох турах кожен учасник має право взяти дві нічиї без гри. Попередня реєстрація учасників проводиться Головою ДШК Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444. Контроль часу – 60 хв. на партію + 30 секунд на хід кожному учаснику.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають: ПК “Прометей” та Долинський шаховий клуб Витрати на організаційні витрати та на нагородження переможців — за рахунок Долинського шахового клубу. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей» – Кепещука Михайла Петровича).

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. В разі поділу першої сходинку звання чемпіона буде розіграно в матчі ( турнірі) з двох партій з контролем 10 хвилин + 5 секунд на хід. 4. У випадку нічиєї — додатковий матч з двох партій з контролем 3 хвилини + 2 секунди на хід. 5. Якщо знову переможця не буде виявлено — гра до першої перемоги з контролем 3 хвилини + 2 секунди на хід.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця та призами.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет

 

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *