АНОНС: Чемпіонат Долинського району серед школярів – 2013

шахи22 жовтня (вівторок) в підлітковому клубі «Прометей» відбудеться особиста першість Долинського району серед школярів. До участі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл Долинщини. Початок о 14:00. Детальніше дивіться положення про турнір:

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення  особистого чемпіонату Долинського району серед школярів - 2013 

І.  Мета змагань.

Ø  організація активного дозвілля школярів Долинського району на осінніх канікулах;

Ø  визначення чемпіона та призерів Долинського району серед школярів;

Ø  популяризація шахової гри в місті Долина та Долинському районі;

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

    Змагання проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. 22 жовтня (вівторок) 2013 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18).  Реєстрація учасників 22 жовтня до 14.00.  Кількість турів визначиться перед початком змагань (орієнтовно – 6 турів). Контроль часу – 15 хв. кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники  та умови проведення змагань.

    До участі у шаховому турнірі допускаються всі бажаючі  учні загальноосвітніх шкіл Долинського району. Попередня реєстрація учасників проводиться головою ДШК  Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

    Організаторами турніру виступають: Підлітковий клуб «Прометей» та Долинський шаховий клуб. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей»  – Кепещука Михайла Петровича).

V. Визначення переможців змагань.

              1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

 VI. Нагородження переможців змагань.

    Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця у вікових категоріях до 10-ти років; до 14-ти років, серед дівчат та в загальному заліку. Чемпіон – отримує медаль та титул кращого шахіста серед школярів.

 Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

 Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

 Організаційний комітет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *