АНОНС: Дитячий турнір до Міжнародного дня спорту

шахи106 квітня (середа) в ПК "Прометей" відбудеться дитячий шаховий турнір присвячений Міжнародному дню спорту.  Система проведення турніру - швецарська в 6-7 турів. Контроль часу 15 хв. на партію кожному учаснику. До участі запрошуються юні шахісти Долинщини, яким не виповнилося 18-ти років.
Початок о 15:00.
детальніше дивіться положення про змагання:

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення дитячого шахового турніру

присвяченого Міжнародному дню спорту

І. Мета змагань.

  • Відзначення Міжнародного дня спорту;

  • популяризація шахової гри серед дітей в місті Долина та Долинському районі;

  • визначення переможців та призерів турніру.

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться 06 квітня 2016 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Система проведення турніру — за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. Реєстрація учасників 06 квітня до 15.00. Початок о 15:15. Кількість турів визначиться перед початком змагань. Контроль часу – 15 хв. кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у шаховому турнірі допускаються всі шахісти, яким не виповнилося 18 років. Попередня реєстрація учасників проводиться керівником шахового гуртка при ПК “Прометей” Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають: ДРЦ “Спорт для всіх” та ПК “Прометей”. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей» –Кепещука Михайла Петровича).Витрати на нагородження переможців — за кошти РЦ “Спорт для всіх”.

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами та медалями за 1-е, 2-е, 3-є місця в трьох вікових категоріях ( U10, U14, U18).

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *