АНОНС: ІІ-й Кубок газети “Свіча”

шахи14 червня в ПК "Прометей" відбудеться шаховий турнір ІІ-й Кубок районної газети "Свіча". Контроль часу - 10 хвилин на партію кожному учаснику. Запрошуються всі бажаючі. Початок о 10:30. Детальальніше дивіться положення про змагання:

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення ІІ-го Кубку газети «Свіча»

 Турнір проводиться з метою:

- популяризації та розвитку шахів в місті Долина та Долинському районі;

- Визначення переможців ІІ-го Кубку газети «Свіча»;

- вдосконалення майстерності шахістів Долинщини

 Турнір особистий, проходитиме 14 червня 2015 року згідно правил ФІДЕ в приміщенні ПК «Прометей», м. Долина, вул. Чорновола 18. Система проведення турніру залежить від кількості учасників і буде визначена перед початком змагань.

До участі в турнірі запрошуються шахісти не залежно від віку та кваліфікації. Контроль часу на обдумування – 10 хв. кожному учаснику на партію. Проведення турніру покладається на оргкомітет та головну суддівську колегію. Головний суддя турніру – Кепещук М. П..

Реєстрація учасників 14 червня 2015 до 10:30 год. по місцю змагання, о 10: 45 початок змагання.

Переможці визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних ними в усіх партіях. При рівності очок перевагу отримує учасник, який має кращі додаткові показники: 1) коефіцієнт Бугольця / скорочений коефіцієнт Бугольця 2) особиста зустріч 3) кількість перемог.

Рішення судді є остаточним і інтерпретації не підлягає.

 Призери турніру будуть нагороджені грамотами та призами від районної газети «Свіча».

 Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір

Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *