АНОНС: Командний чемпіонат Долинщини – 2015

Dolyna

20 вересня в ПК "Прометей" відбудеться командний чемпіонат Долинського району. До участі в чемпіонаті запрошуються команди підприємств, установ, організацій, адміністративно-територіальних одиниць, органів влади та місцевого самоврядування. Контроль часу на обдумування –  16 хв. кожному учаснику. Склад команди - 3 учасники. Детальніше дивіться положення про змагання:

ПОЛОЖЕННЯ

 про проведення командного чемпіонату Долинського району з шахів присвяченого Дню нафтогазової та Дню лісової промисловості

 

Чемпіонат проводиться з метою визначення команди – чемпіона Долинського району – 2015, популяризації та розвитку шахів в місті Долина та Долинському районі,

Турнір командний (склад команди три чоловіки), проходитиме  20 вересня 2015 року згідно правил ФІДЕ в приміщенні ПК «Прометей», м. Долина, вул. Чорновола 18. Система проведення  турніру залежить від кількості учасників і буде визначена перед початком змагань.

До участі в чемпіонаті запрошуються команди підприємств, установ, організацій, адміністративно-територіальних одиниць, органів влади та місцевого самоврядування. Контроль часу на обдумування –  16 хв. кожному учаснику. Проведення турніру покладається на оргкомітет та  головну суддівську колегію. Головний суддя турніру – Кепещук М. П..

Реєстрація учасників 20 вересня  до 10:00 год. по місцю змагання, о 10:30 початок змагання.

Переможці визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних ними в усіх партіях. При рівності очок перевагу отримує команда, яка має кращі додаткові показники: 1) Коефіцієнт Бухгольца 2) Кількість матчевих очок, 2 – перемога, 1 – нічия, 0 – поразка.  Рішення судді є остаточним і інтерпретації не підлягає.

 Призери турніру будуть нагороджені грамотами та цінними призами.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

 Організаційний комітет

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *