АНОНС: Командний чемпіонат Долинщини – 2016

шахи11 вересня в ПК "Прометей" відбудеться командний чемпіонат Долинщини - 2016 присвячений дню працівників нафтогазової промисловості.

Склад команди - три учасники. До участі в чемпіонаті запрошуються команди підприємств, установ, організацій, адміністративно-територіальних одиниць, органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій та ін.
Контроль часу на обдумування –  15 хв. кожному учаснику. Система проведення  турніру залежить від кількості команд і буде визначена перед початком змагань.

Реєстрація команд до 10:30. Детальніше дивіться положення...

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення командного чемпіонату Долинського району з шахів присвяченого Дню нафтогазової промисловості України

Чемпіонат проводиться з метою визначення команди – чемпіона Долинського району – 2016, популяризації та розвитку шахів в місті Долина та Долинському районі.

Турнір командний (склад команди три учасники), відбудеться 11 вересня 2016 року згідно правил ФІДЕ в приміщенні ПК «Прометей», м. Долина, вул. Чорновола 18. Система проведення турніру залежить від кількості команд і буде визначена перед початком змагань.

До участі в чемпіонаті запрошуються команди підприємств, установ, організацій, адміністративно-територіальних одиниць, органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій та ін. Контроль часу на обдумування – 15 хв. кожному учаснику. Проведення турніру покладається на оргкомітет та головну суддівську колегію. Головний суддя турніру – Кепещук М. П..

Реєстрація учасників 11 вересня до 10:30 год. по місцю змагання, о 11:00 початок змагання.

Переможці визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних ними в усіх партіях. При рівності очок перевагу отримує команда, яка має кращі додаткові показники: 1) Коефіцієнт Бухгольца 2) Кількість матчевих очок, 2 – перемога, 1 – нічия, 0 – поразка. Рішення судді є остаточним і інтерпретації не підлягає.

Витрати на проведення турніру та нагородження учасників за рахунок коштів Долинського РЦ “Спорт для всіх”.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *