АНОНС: Командний чемпіонат Долинщини серед школярів

шахи120 лютого ( субота) відбудеться особисто-командний чемпіонат Долинщини серед школярів. В чемпіонаті можуть брати участь команди загальноосвітніх шкіл Долинського району. Склад команди - 3 учасники. Команда може налічувати більшу кількість учасників, але в загальний залік йдуть тільки три кращі результати. Контроль часу - 15 хвилин на партію кожному шахісту. Початок о 10:45.
Деальніше дивіться полження про змагання:

«ПОГОДЖУЮ»

Президент Долинського шахового клубу

___________Кепещук М. П.

«02» лютого 2016

«ПОГОДЖУЮ»

Начальник управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА

_____________ Сподар В. С.

«03» лютого 2016 р.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор ПК «Прометей»

_____________ Савка О. І.

«03» лютого 2016 р.

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення особисто-командного чемпіонату

Долинського району з шахів серед школярів

І. Мета змагань.

  • Визначення командного чемпіона та призерів серед ЗОШ Долинського р-ну

  • Формування збірної команди школярів для участі в обласних змаганнях;

  • Популяризація шахової гри в Долинському районі;

  • Вдосконалення майстерності серед школярів.

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу 20 лютого 2016 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 20 лютого до 10.15. Початок о 10:45. Кількість турів визначиться перед початком змагань. Контроль часу – 15 хв. кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у чемпіонаті допускаються команди загальноосвітніх шкіл Долинського району. Склад команди — 3 учасники. Команда може налічувати більшу кількість учасників, але в загальний залік йдуть тільки три кращі результати. Попередня реєстрація команд проводиться головним суддею чемпіонату Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають Управління освіти молоді та спорту Долинської РДА, ПК “Прометей” та Долинський шаховий клуб. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей») – Кепещука Михайла Петровича.

V. Визначення переможців змагань.

В командному заліку: 1.За сумою трьох кращих результатів гравців однієї команди В особистому заліку: за кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами та медалями за 1-е, 2-е, 3-є місця. Переможці змагань отримають право на участь в обласних змаганнях.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *