АНОНС: Кваліфікаційний турнір “Золота осінь”

шахи2З 20 вересня по 12 жовтня в приміщенні ПК «Прометей» відбуватиметься кваліфікаційний турнір «Золота осінь» з можливістю виконати перший спортивний розряд з шахів. Детальнішу інформацію дивіться у положенні про турнір.

П О Л О Ж Е Н Н Я

  про проведення  кваліфікаційного турніру «Золота осінь»

з нормою першого спортивного розряду з шахів

 І.  Мета змагань.

  • Підвищення спортивної майстерності шахістів;
  • визначення переможців шахових змагань;
  • популяризація шахової гри в місті Долина та Долинському районі;

ІІ. Терміни та місце проведення.

Змагання проводитимуться за коловою системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу з 20 вересня по 12 жовтня  2013 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). В турнірі буде встановлена норма першого спортивного розряду з шахів.

Реєстрація учасників до 20 вересня.  Кількість турів – визначиться перед початком змагань ( в залежності від кількості учасників). Контроль часу – 90 хв. кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники  та умови проведення.

До участі у шаховому турнірі допускаються всі бажаючі  шахісти, які мають кваліфікацію не нищу другого розряду. Попередня реєстрація учасників проводиться Головою ДШК  Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають Долинський шаховий клуб та Підлітковий клуб «Прометей». Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю  – Мазуркевича Івана Омел’яновича. Комп’ютерне забезпечення – Кепещук Михайло Петрович.

V. Визначення переможців.

1. За коефіцієнтом Бергера; 2. За результатом особистої зустрічі; 3. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців.

Переможці змагань нагороджуються грамотами та призами ( за наявності спонсорів).

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШФ м Долина - Малети Євгена Миколайовича, тел  066 825 67 73, або голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

 Організаційний комітет

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *