АНОНС: Новорічний бліц-марафон

Dolyna03 січня 2016 року в ПК "Прометей" відбудеться традиційний новорічний бліц-марафон. Турнір відбудеться за швейцарською системою в 10-11 спарених турів. Контроль часу - 5 хв. на партію кожному учаснику. До участі запрошуються всі бажаючі.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення традиційного новорічного бліц-марафону

  • популяризація шахової гри на Долинщині;

  • визначення переможців шахових змагань;

  • вдосконалення майстерності гуртківців ПК “Прометей”

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. 03січня 2016 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 03січня до 10.15. Початок о 10:45. Кількість турів визначиться перед початком змагань ( орієнтовно 10-11 спарених турів). Контроль часу – 5 хв. кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у шаховому турнірі допускаються всі бажаючі шахісти Долинщини та гості нашого краю. Попередня реєстрація учасників проводиться Головою ДШК Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступає ПК “Прометей”. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей» –Кепещука Михайла Петровича).

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця та призами за наявності спонсорів.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

 Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *