АНОНС: Новорічний бліцтурнір – 2013

шахи3В неділю, 29 грудня, відбудеться новорічний бліцтурнір. Запрошуються всі бажаючі. Початок о 10:30. Детальніше дивіться положення про змагання:

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення  традиційного новорічного бліцтурніру з шахів

  І.  Мета змагань.

  • визначення переможця та призерів бліцтурніру;
  • вдосконалення шахової майстерності;
  • популяризація шахової гри в місті Долина та Долинському районі;

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

    Змагання проводитимуться 29 грудня (по неділях) 2013 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18).  Реєстрація учасників  10 листопада до 10.30.  Система проведення чемпіонату та кількість турів залежить від кількості учасників та визначиться перед початком змагань (орієнтовно - швейцарська система, 9 спарених турів).

ІІІ. Учасники  та умови проведення змагань.

    До участі у шаховому турнірі допускаються всі бажаючі шахісти Долинського району та гості з сусідніх районів. За підсумками турніру буде обраховано  клубний рейтинг Долинського шахового клубу. Контроль часу – 05 хв. кожному учаснику на партію.

   Попередня реєстрація учасників проводиться головою ДШК  Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

    Організаторами турніру виступають: Підлітковий клуб «Прометей», районний центр «Спорт для всіх»  та Долинський шаховий клуб. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на керівника шахового гуртка при ПК «Прометей»  – Кепещука Михайла Петровича. Витрати на організацію та проведення турніру беруть на себе організатори.

V. Визначення переможців змагань.

              1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

 VI. Нагородження переможців змагань.

    Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця  За наявності спонсорів – кращі шахісти будуть нагороджені цінними призами.

              Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. (099) 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

 Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *