АНОНС: Особисто-командна першість Долинщини серед школярів – 2017

chess116 листопада в актовому залі Долинської ЗОШ №7 (вул. Котляревського, 3) відбудеться особисто-командна першість Долинщини серед школярів.
До участі в турнірі запрошуються команди загальноосвітніх шкіл Долинського району. Склад команди - 3 учасники. Команди можуть виставляти більшу кількість учасників, але в підсумковий залік йдуть тільки три кращі результати. Реєстрація команд відбудеться в день змагання до 11:00. По можливості прохання до представників команд провести попередню реєстрацію за телефоном 099 20 25 444 або 096 855 24 25.
Наказ в.о. начальника відділу освіти Долинської РДА В.В. Олійника та положення про змагання було розіслано по школах Долинського району. Детальніше можна подивитись положення про змагання:

ПОГОДЖУЮ”

Директор ПК
“Прометей”

_____________ Савка О. І.

01” листопада 2017 р.

ПОГОДЖУЮ”

Директор РЦ

Спорт для всіх”

___________ Лопух Р. І.

01” листопада 2017 р.

ЗАТВЕРДЖУЮ”

В.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА ___________ Олійник В. В.

01”листопада 2017 р.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення особисто-командного чемпіонату

Долинського району з шахів серед школярів

І. Мета змагань.

  • Визначення командного чемпіона та призерів серед ЗОШ Долинського р-ну

  • Формування збірної команди школярів для участі в обласних змаганнях;

  • Популяризація шахової гри в Долинському районі;

  • Вдосконалення шахової майстерності школярів Долинського району;

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу 16 листопада 2017 року в актовому залі Долинської ЗОШ №7 (вул. Котляревського,3). Реєстрація учасників 16 листопада (п'яниця) до 11.00. Початок о 11:30. Кількість турів визначиться перед початком змагань (в залежності від кількості учасників). Контроль часу – 10 хв. + 5 секунд на хід кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у чемпіонаті допускаються команди загальноосвітніх шкіл Долинського району. Склад команди — 3 учасники. Команда може налічувати більшу кількість учасників, але в загальний залік йдуть тільки три кращі результати. Попередня реєстрація команд проводиться головним суддею чемпіонату Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають Управління освіти молоді та спорту Долинської РДА, ПК “Прометей” та Долинський шаховий клуб. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей») – Кепещука Михайла Петровича.

V. Визначення переможців змагань.

В командному заліку: 1.За сумою трьох кращих результатів гравців однієї команди В особистому заліку: за кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами та медалями за 1-е, 2-е, 3-є місця. Переможці змагань отримають право на участь в обласних змаганнях.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *