АНОНС: Шевченківський турнір – 2017

Тарас-Шевченко

12 березня (неділя) в ПК "Прометей" відбудеться традиційний шаховий турнір з нагоди 203-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка.
Турнір відбудеться за швейцарською системою в 7-9 турів. Контроль часу - 12 хв. на партію + 3 секунди на хід. До участі запрошуються всі бажаючі. Реєстрація учасників до 10:30.

Детальніше дивіться положення про змагання...

 

ПОГОДЖУЮ”

Директор РЦ

Спорт для всіх”

___________ Лопух Р. І.

06” березня 2017 р.

   «ПОГОДЖУЮ»     Начальник відділу молоді та спорту УОМС Долинської РДА _______Креховецька Н.М «06» березня 2017 р.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор ПК
«Прометей»

_____________ Савка О. І.

06” березня 2017 р.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення традиційного шахового турніру

присвяченого 203-й річниці з дня народження Тараса Шевченка

І. Мета змагань.

  • Вшанування пам'яті про видатного українця Тараса Шевченка ;

  • визначення переможців шахових змагань;

  • популяризація шахової гри місті Долина та Долинському районі;

  • вдосконалення майстерності шахістів

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання відбудуться 12 березня 2016 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 12 березня до 10.30. Початок о 11:00.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

Турнір особистий проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. Кількість турів визначиться перед початком змагань. Контроль часу: 12 хв. + 3 секунди на хід кожному учаснику на партію. До участі у шаховому турнірі допускаються всі любителів шахів Долинщини та гості нашого краю. Попередня реєстрація учасників проводиться Головою ДШК Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають: РЦ “Спорт для всіх”, Управління освіти молоді та спорту Долинської РДА та ПК “Прометей”. Витрати на організаційні витрати та на нагородження переможців — за рахунок РЦ “Спорт для всіх”. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей» – Кепещука Михайла Петровича.

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця (в загальному заліку, серед юнаків до 18-ти років та ветеранів старше 70-ти років) та призами від організаторів.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *