АНОНС: Турнір з нагоди 2-ї річниці початку Революції Гідності

evromaydan22 листопада в ПК "Прометей" відбудеться шаховий турнір присвячений 2-й річниці початку Революції Гідності. Система проведення турніру - швейцарська. Контроль часу - 15 хвилин на партію. До участі запрошуються всі бажаючі. Початок о 10:45.

Детальніше дивіться положення про змагання...

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення шахового турніру

присвяченого другій річниці початку Революції Гідності

І. Мета змагань.

  • Відзначення 2-ї річниці Революції Гідності;

  • визначення переможців шахових змагань;

  • популяризація шахової гри в Долинському районі;

  • Вдосконалення майстерності гуртківців ПК “Прометей”

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу 22 листопада 2015 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 22 листопада до 10.15. Початок о 10:45. Кількість турів визначиться перед початком змагань. Контроль часу – 15 хв. кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у шаховому турнірі допускаються всі бажаючі шахісти Долинщини та гості нашого краю. Попередня реєстрація учасників проводиться Головою ДШК Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступає ПК “Прометей”. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей») –Кепещука Михайла Петровича.

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бергера; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця. За наявності спонсорів учасники будуть нагороджені грошовими преміями.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *