АНОНС: VIII традиційний турнір пам’яті Степана Полюляка

полюляк27 березня в ПК "Прометей" відбудеться VIIІ традиційний турнір пам'яті видатного долинянина, почесного жителя м. Долина - Степана Васильовича Полюляка. Контроль часу - 15 хв. на партію кожному учаснику. Запрошуються всі бажаючі. Реєстрація в турнірі до 10:30 год. в день змагання. Початок турніру о 11:00.

Детальніше дивіться положення про змагання...

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення 17-го традиційного “Королівського турніру”

пам'яті Степана Полюляка

І. Мета змагань.

  • Вшанування пам'яті відомого на Долинщині громадського діяча, почесного жителя м. Долина, організатора повалення памятника Леніну в 1990-му році в Долині, політика, лікаря, шахіста;

  • визначення переможця та призерів турніру;

  • популяризація шахової гри в місті Долина та Долинському районі;

  • вдосконалення майстерності та набуття досвіду гуртківців ПК “Прометей”.

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. 27 березня (неділя) 2016 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 27 березня до 10:30. Початок о 11:00. Кількість турів визначиться перед початком змагань (орієнтовно – 7 турів). Контроль часу – 15 хв. кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у шаховому турнірі допускаються всі бажаючі шахісти Долинщини та гості нашого краю. Попередня реєстрація учасників проводиться головою ДШК Кепещуком М. П. за телефоном (099)2025444, або (096)8552425.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають: Підлітковий клуб «Прометей» та Долинський шаховий клуб. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на керівника шахового гуртка при ПК «Прометей» – Кепещука Михайла Петровича. Витрати на організацію та проведення турніру беруть на себе організатори.

V. Визначення переможців змагань.

Переможці визначаються за:

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог, 5. Жереб.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами та призами ( за наявності спонсорів). Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. (099) 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *