Бліц-матч з нагоди Міжнародного дня шахів

матч20 липня з нагоди Міжнародного дня шахів на проспекті Незалежності в Долині відбувся показовий бліц-матч між Михайлом Кепещуком та Марком Дубенським.
Матч складався з 10-ти партій. Контроль часу: Михайлові - 1 хвилина, Маркові - 2 хвилини. Боротьба за перемогу в матчі була дуже впертою. Першу партію виграв Михайло, але в другій партії Марко взяв реванш, 1:1. Далі була серія з 5-ти нічиїх підряд. В восьмій партії вперед вийшов Марко, але тепер вже Михайло одразу відігрався. Остання партія знову закінчилась нічиєю. Таким чином матч завершився з рахунком 5:5. Було зіграно ще одну додаткову партію в якій переміг Михайло Кепещук. Таким чином загальний рахунок матчу 6:5 на користь Михайла.
Ще один короткий матч з 5-ти партій було зіграно між Михайлом Кепещуком і ветераном долинських шахів Тарасом Мельником. Контроль часу: 30 секунд Михайлові Кепещуку і 5 хвилин Тарасу Мельнику. Перші дві партії були за Михайлом, 2:0. Далі Тарас Якович ситуацію вирівняв 2:2. І в вирішальній партії було зафіксовано нічию, яка принесла нічию в матчі.