Бліц-турнір до Дня Матері

голубка212 травня в ПК «Прометей» відбувся шаховий бліц-турнір присвячений Дню Матері. Блискавична гра відрізняється від швидких чи класичних шахів тим, що суперникам дається тільки по 5 хвилин на обдумування. Бліц-турніри завжди проходять швидко і видовищно. Турнір проходив за швейцарською системою в 9 турів.

На старт турніру вийшов 20 учасників з Долини, Долинського району та Болехова. З перших турів лідерство захопив очевидний фаворит міжнародний майстер Петро Голубка. В дев’яти партіях він здобув сім перемог, а ще в двох – зіграв внічию. Таким чином в підсумку Петро набрав 8 очок з 9-ти можливих і прогнозовано здобув перемогу в турнірі. За другу сходинку точилась більш вперта боротьба, яку несподівано легко з результатом 7 очок з 9-ти можливих ( 7 перемог та 2 поразки), ще за тур до фінішу, виборов першорозрядник з Болехова Василь Коцкович. Третю сходинку посів першорозрядник з Старого Мізуня Тарас Мельник, його результат – 6 очок з 9-ти ( 5 перемог, 2 нічиї, 2 поразки).

Також варто відзначити успішний виступ заступника міського голови Долини Любомира Волошанського, який разом з Іваном Мазуркевичом розділив 4-5 місце в турнірі з результатом 5,5 очки з 9-ти можливих.

Серед юнаків до 18-ти років найкраще виступили Олександр Гошилик 4 очки з 9-ти можливих та Святослав Кузьмин 3,5 очки з 9-ти можливих.

Наступний шаховий турнір присвячений Дню Героїв в ПК «Прометей» відбудеться 26 травня. Початок о 10:30. Запрошуються всі любителі шахів не залежно від кваліфікації та глядачі.