Чемпіонат Долинщини – 2017. Без явного фаворита

шахи219 листопада в ПК "Прометей" стартував чемпіонат Долинського району з класичних шахів, який буде тривати протягом листопада-грудня по вихідних днях. Контроль часу: 60 хвилин + 30 секунд за кожен зроблений хід одному учаснику на партію. З таким контролем за день можна зіграти не більше 2-3 партій, тому участь в таких турнірах потребує наявності багато вільного часу. Але саме класичні шахи показують справжній рівень кожного шахіста.
На старт цьогорічного турніру вийшли 8 учасників, як зіграють між собою в турнірі за коловою системою в два кола. Можливо, що турнір ще буде доукомплектовано 1-2 шахістами, тому на разі не вкладаємо остаточний календар.
В перший день ігровий день чемпіонату були зіграні два тури.
Центральною партією першого туру була гра між діючим чемпіоном району Ігорем Свястином та Олександром Безусом, в якій Свястин здобув перемогу. Несподіваної поразки зазнав досвідчений шахіст Василь Коцкович від Миколи Куціля. Ще в одній партії туру Богдан Коцкович чорними в ендшпілі переграв Олександра Остапіва.
В другому турі Василь Коцкович чорними фігурами переграв Ігоря Свястина, Олександр Безус здолав Богдана Коцковича, а Олександр Остапів здобув перемогу над Миколою Куцілем.
Таким чином у кожного з учасників в активі по 1 перемозі та по 1 поразці в пасиві. Два учасники Ігор Ваньчак та Михайло Любко через поважні причини наразі не стартували в турнірі.

чемпіонат_Долинщини_2017

Всі зіграні партії можна подивитись нижче (вибирайте партії у випадаючому меню над шаховою дошкою).


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *