Чемпіонат Європи для Петра Голубки завершився на мінорній ноті

голубка3З 16-го по 28-ме березня в м. Батумі (Грузія) проходив чемпіонат Європи з класичних шахів. В турнірі взяли участь 302 учасники з 34 країн Європи серед яких 141 гросмейстер та 105 майстрів.
Вперше в чемпіонаті Європи з класичних шахів участь взяв міжнародний майстер з Вигоди Петро Голубка.
Старт чемпіонату для Петра видався не зовсім вдалий, багато було втрачено і в середині турнірної дистанції, однак на фініші Петро Голубка зміг здобути 3 перемоги підряд ( і дві з них над гросмейстерами з рейтингом більше 2600) і перед останнім туром мав теоретичні шанси потрапити на Кубок світу. Проте суперником в цій партії у Петра був міжнародний гросмейстер і колишній чемпіон світу Руслан Пономарьов. Наш шахіст грав чорними фігурами і в Сіцілійському захисті отримав рівну позицію з деякими шансами навіть перехопити ініціативу. Однак помилка на 23-му ході перекреслила всі сподівання на успішний підсумок і все завершилося поразкою на 33-му ході. Відеоогляд партії можна переглянути на каналі "Шахова Долина".
В 11 партіях Петро Голубка набрав 6,5 очок ( +5 =3 - 3) і в турнірній таблиці поділив місця з 51-го по 93-тє. За додатковим коефіцієнтом Петро - 91-й.
Чемпіоном Європи став Іван Саріч ( Хорватія) - 8,5 очок. Другу-третю сходинку по кращому додатковому коефіцієнту розділили Родослав Войташек (Польща) та Санан Сюгіров (РФ). Турнірну таблицю можна подивитись на сайті chess-results.com .


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *