Чемпіонат Європи. Сумно трембіта грає

голубка320-21 березня на чемпіонаті Європи з класичних шахів, який проходить в Грузії відбулися партії 4-го та 5-го турів. Як ми вже повідомляли раніше Долинщину в цьому представницькому турнірі представляє Петро Голубка. Наразі у нашого представника справи йдуть не дуже добре, після 5 турів у нього 2,5 очки з 5-ти можливих ( +1 =3 -1).
В четвертому турі Петро грав білими фігурами проти гросмейстера Володимира Онищука з Івано-Франківська. Партія добре складалася для Петра, однак на 23-му ході він пропустив тактичну ідею і через кілька ходів змушений був визнати себе переможеним. Відеоогляд партії на нашому каналі в Youtube .
В 5-му турі Петро грав чорними фігурами  з міжнародним майстром Мартіном Хубером з Австрії. В дебюті Петро віддав центр супернику, а в замін отримав перевагу двох слонів. На виході з дебюту білі грали не дуже добре і Петро отримав кращу позицію, але двічі не використав сприятливі нагоди. Третього шансу суперник не дав, нічия. Відеоогляд партії ви можете подивитись на нашому каналі в Youtube.
В шостому турі Петро гратиме білими фігурами проти майстра ФІДЕ Алана Тате з Шотландії. В прямій трансляції партію можна переглянути  на сайті chess24.com .


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *