Чемпіонат Івано-Франківщини серед школярів. Швидкі та блискавичні шахи

братішко227 березня, після завершення змагань з класичних шахів, на учасників чемпіонату Івано-Франківщини чекали турнір з швидких та блискавичних шахів.

Відверто кажучи, найбільші сподівання на позитивні результати долинян були саме в грі з коротким контролем часу на обдумування. Однак для того, щоб зайняти підсумкове місце в трійці призерів двічі бракувало по 0,5 очка.

ШВИДКІ ШАХИ.

Турнір проходив за швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу - 10 хв. на партію + 10 секунд за кожен зроблений хід. Першу сходинку без особливих надзусиль посіла команда м. Івано-Франківська, яка набрала 23,5 очки з 28-ми можливих. А от за другу сходинку точилась напружена боротьба між збірними Коломийського, Калуського та Долинського районів. На фініші більш успішнішими виявились коломияни, які набрали 16,5 очок з 28-ми можливих - посіли другу сходинку. Доля третьої сходинки вирішувалась в останньому турі в партії між Антоном Безруким та Анастасією Мокрецькою. Перемога нашого шахіста виводила долинян на третю сходинку. Однак Антон маючи зайвого пішака в туровому ендшпілі, помилково оцінив його як нічийний та запропонував суперниці нічию, яка й була прийнята. В підсумку, Калуський район посів третю сходинку з результатом 15,5 очок з 28-ми можливих. Долиняни з результатом 15 очок з 28-ми можливих - четверті.

Вклад кожного з долинських шахістів в результат команди: Петро Братішко, Антон Безрукий, Андрій Коваль - по 4 очки. Іліана Данилів - 3 очки.

БЛИСКАВИЧНІ ШАХИ.

Турнір з блискавичних шахів відбувався за швейцарською системою в 9-ть турів. Контроль часу 3 хвилини + 2 секунди на хід. Знову рівних не було команді м. Івано-Франківськ, яка набрала 27 очок з 36-ти можливих. Другу сходинку також переконливо посіла команда Калуського району, яка набрала 23,5 очки з 36-ти можливих. Вперта боротьба точилась за третю сходинку між Коломийським і Долинським районами. В підсумку на 0,5 очка коломияни випередили долинян. В Коломийського району - 19 очок з 36-ти можливих, в Долинського району - 18,5 очок з 36-ти можливих.

Вклад кожного з долинських шахістів в результат команди: Петро Братішко, Антон Безрукий - по 5 очок. Іліана Данилів - 4,5 очки. Андрій Коваль - 4 очки.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *