Чемпіоном Долинського району з класичних шахів став Ігор Ваньчак

ваньчакЗ 19 листопада по 10 грудня в ПК "Прометей" проходив чемпіонат Долинського району - 2017-го року з класичних шахів. В чемпіонаті взяли участь 10 учасників. Контроль часу: 60 хвилин на партію + 30 секунд за кожен зроблений хід одному учаснику.
Класичні шахи - це той вид шахів, який найбільше цінується серед любителів цієї гри через те, що саме в класичних шахах можна побачити реальний рівень майстерності кожного шахіста. Проте для участі в турнірах з класичних шахів треба мати багато вільного часу, якого в сучасному світі всім нам дуже бракує. Саме цим можна пояснити той факт, що в чемпіонаті Долинського району взяли участь тільки 10 шахістів троє з яких не завершили турнір.

Після першого кола чемпіонату одразу троє учасників Ігор Ваньчак (+6 =2-1), Ігор Свястин (+6 =2 -1) та  Михайло Любко (+5 =4 -0) набрали по 7 очок з 9-ти можливих. На пів очка позаду них розташувався Олександр Безус (+6 =1 -2). Друге коло чемпіонату за згодою всіх учасників догравалось в двох підгрупах: перша - "дорослі-лідери" та друга - "юнаки".
В першій підгрупі переконливу гру продемонстрував ветеран долинських шахів Ігор Ваньчак, який  переміг Михайла Любка та зіграв в нічию з Ігорем Свястином і Олександром Безусом. З результатом 9 очок з 12-ти можливих Ігор Андрійович став чемпіоном Долинського району - 2017.
Друге та третє місце розділили Ігор Свястин та Олександр Безус. Обидва мали реальний шанс перемогти в чемпіонаті однак в останній день турніру завадили один одному - зігравши в нічию між собою, а в партіях з Ігорем Ваньчаком не змогли поставити реальних проблем майбутньому переможцю.
Не потрапив до числа призерів Михайло Любко, який в підгрупі лідерів набрав всього 0,5 очка з 3-ох можливих. Хоча за якістю партій Михайло мав набирати 2-2,5 очка - і ставати чемпіоном.
Чемпіоном Долинщини з класичних шахів  серед юнаків став Микола Куціль.

Переможці та призери турніру будуть нагороджені на відкритті традиційного новорічного бліц-турніру.

Чемпіонат_Долинщини_2017_1

Партії  останнього ігрового дня чемпіонату можна завантажити з нашої групи в ФБ.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *