Депутати Долинської міськради – найсильніші

Dolyna22 квітня в приміщення Долинської ДЮСШ відбулась спартакіада депутатів місцевих рад Долинського району. В турнірі з шахів приймали участь чотири команди: Долинської міської та Долинської районної рад, Вигодського куща, Витвицько-Геринського куща та Великоурянського куща. Склад команди 1 чоловік та 1 жінка.

Серед жінок перемогу здобула депутат Долинської міської ради Лілія Галюк. Хоча заради справедливості зазначимо, що рівень учасниць був не надто кваліфікований ( між початківець і безрозрядник).

Більш кваліфікований був турнір серед чоловіків. Основна боротьба за перемогу в чоловічому турнірі точилася між депутатом міської ради Віктором Гошиликом та депутатом районної ради Богданом Тишківським. В очній зустрічі сильнішим виявився Віктор Гошилик. Богдан Тишківський - другий. Третю сходинку виборов сільський голова Новоселиці - Роман Ісайчук.
За підсумками турніру в його учасників виникла ідея провести індивідуальний чемпіонат Долинщини серед народних обранців.

Фото з турніру
Турнірна таблиця:

Місце Учасник Рейтинг Місто/село 1 2 3 4 Очки
1 Гошилик Віктор 1819 Долина Х 1 1 1 3
2 Тишківський Богдан 1762 Витвиця 0 Х 1 1 2
3 Ісайчук Роман 1500 Новоселиця 0 0 Х 1 1
4 Бабінець Володимир 1400 Велика Туря 0 0 0 Х 0

Comments

Депутати Долинської міськради – найсильніші — 3 коментарі

  1. ну звичайно – у наших дупутатів немае інших справ як тільки в шахи грати – всі люди живуть як у Швейцаріі. я би іх всіх вграв але палицею по ребрах….

    • По-перше, депутати є різні, як і виборці що їх обирають… По-друге, депутати що не звичайні люди? 1-2 місце в чоловіків регулярно грають в більшості турнірів, які проводяться в нашому клубі.

  2. ну нехай грають але не заграються щоби хтось не взлостився

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *