Долинські школярі посіли 5-те місце в обласному турнірі “Біла тура – 2019”

долина_збірна_школярі_201905 квітня в Івано-Франківську відбувся обласний командний турнір "Біла тура" серед школярів 2005 р.н. та молодших.
В турнірі з швидких шахів ( контроль часу 10 хвилин + 5 секунд на хід) взяли участь  13 команд з Івано-Франківська, Калуша, Коломиї, Косова, Верхнянської ОТГ, Городенки, Болехова та Долини.
За команду Долинщини виступали: Олег Роман ( Ліцей Інтелект), Олександр Кузів ( Ліцей №7), Олександр Остапів (Ліцей №6) та Софія Кепещук (Ліцей №7).
В 8-ми раундах наша команда здобула 3 перемоги ( 4:0 над Коломиєю-2, 3,5:05 над Городенкою, 3:1 над Верхнянською ОТГ), 2 нічиї з однаковим рахунком 2:2 проти першої та другої команди Калуша і 3 рази поступилися - двічі по 0:4 Франківським командам і 1:3 Коломиї-1 і в підсумку розділила 4-6 місце. За додатковим коефіцієнтом - 5-те.
Найбільше очок в скарбничку команди приніс Олександр Остапів який набрав 6 очок з 8-ми можливих, що правда і рівень його суперників був на порядок слабший ніж на 1-й та 2й шахівницях. Детальніше в таблиці:
команда_Долини

Також непогано виступили команда Болехівщини яка була укомплектована трьома братами Коцковичами Богданом, Михайлом та Василем з Болехівської ЗОШ №1 і в підсумку посіла 8-му сходинку. Однак суттєвим недоліком для них була відсутність 4-ї жіночої шахівниці. В 8-ми матчах болехівчани в меншості змогли здобути дві перемоги та двічі зіграти в нічию.
команда Болехова

Підсумкова турнірна таблиця, детальніше можна дивитися на http://chess-results.com
Біла_тура_2019


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *