Долинські школярі треті на обласних спортивних іграх з шахів

данилів15-16 квітня в місті Івано-Франківську проходили 5-ті обласні спортивні ігри Івано-Франківщини з шахів серед школярів. Ці змагання проводяться  один раз на чотири роки в рік проведення літньої Олімпіади. В змаганні взяли участь 8 команд з Івано-Франківська, Калуша, Коломиї, Болехова, Яремче, Калуського, Косівського та Долинського районів. Нажаль, більшість районів з невідомих причин проігнорували змагання, хоча попередньо подавали заявки. Долинщина була представлена командою школярів в складі: Петро Братішко ( 1 шахівниця), Андрій Коваль ( 2 шахівниця), Микола Куціль ( 3 шахівниця), Іліана Данилів ( 1 шахівниця), Ксенія Кос ( 2 шахівниця), Вікторія Коновальчук ( 3 шахівниця).
Збірна команда Долинського району посіла третє загальнокомандне місце в комплексному заліку та окремо третє місце в кожному з видів змагань: класичних шахах, швидких та блискавичних шахах.
Індивідуальні результати:
Іліана Данилів - 3 бронзові нагороди ( класика, швидкі, бліц)
Петро Братішко - 1 бронзова нагорода ( швидкі)
Кос Ксенія - 1 бронзова нагорода ( швидкі)

Також вихованець ПК "Прометей" Антон Безрукий в складі команди Болехова здобув одну бронзову нагороду ( класика).

Командні результати:
Переконливим переможцем 5-х обласних ігор школярів стала команда м. Івано-Франківська, яка здобула 109 очок. На другому місці команда м. Калуш в активі якої 85 очок. Долиняни з результатом 53,5 очки посіли третє місце. Далі в командному заліку розташувались: 4) Калуський район - 41 очко, 5) Косівський район - 37 очок, 6) м. Коломия - 26,5 очок, 7) м. Болехів - 9,5 очок, 8) м. Яремче 5,5 очок.
Заради справедливості варто зазначити, що сильна команда Коломиї виступала не повним складом. Якби коломияни виставили всі дошки, то боротьба за призові місця була б більш напруженою.
Турнірна таблиця. (Трохи згодом вона буде викладена у більш зручному форматі).
Фото з турніру та нагородження переможців.