Долиняни вдало виступили на 29-й міжнародній Парафіаді в Варшаві

безрукийВ середині липня у Варшаві відбулась 29-та міжнародна Парафіада серед дітей і молоді в якій учасники з кількох країн Європи змагаються в різноманітних конкурсах та змаганнях. В спортивній програмі Парафіади були також шахові турніри в трьох вікових категоріях окремо серед дівчат та хлопців.
Завдяки сприянню о. Кшиштова Римо-католицької церкви в Долині в змаганні взяли участь  троє вихованців ПК "Прометей": Антон Безрукий, Іліана Данилів та Йордана Погонич. Турніри відбувались за швейцарською системою в 5-ть турів. Контроль часу - 15 хвилин на партію.
В категорії юнаків до 16-ти років виступав Антон Безрукий, де всього було 23 учасники з 6 країн : Польщі, Німеччини, Білорусі, РФ, Литви та України. Антон на старті турніру виграв 4 партії і тільки в заключному 5-му турів зіграв в нічию з ще одним представником України - Михайлом Добушем (Борислав). В підсумку Антон набрав 4,5 очки і поділив 1-2 місце. За додатковим коефіцієнтом наш шахіст став першим. Турнірна таблиця .
В категорії дівчат до 14-ти років грали 10 дівчат з 4 країн: Польщі, Німеччини, Білорусі та України. Іліана Данилів розпочала турнір з двох перемог. В третьому турі наша шахістка зіграла в нічию з Веронікою Загуліч ( Білорусь) і звершила змагання двома перемогами. Таким чином Іліана набрала 4,5 очки з 5-ти можливих і розділила 1-2 місце. На жаль, додатковий коефіцієнт виявився кращим у її суперниці з Білорусі. Турнірна таблиця.
В категорії дівчат до 12-ти років грала Йордана Погонич де всього грало 9 учасниць з 4-ох країн: Литви, Білорусі, Польщі та України. Йордана також стартувала з двох перемог в турнірі, в третьому турі зіграла в нічию, і в двох заключних партіях здобула перемоги. Зокрема в 4-ому турі наша шахістка перемогла свою пряму конкурентку Яну Чаплю з Білорусі. Підсумковий результат 4,5 очки і чисте перше місце. Турнірна таблиця.

Наші вітання переможцям!


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *