Долиняни взяли участь в чемпіонаті області до 8-ми років

долиняни_до_805 травня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат Івано-Франківської області з швидких та блискавичних шахів серед хлопчиків та дівчаток до 8-ми років в якому взяли участь 25 учасників з Калуша,  Косова, Рогатина, Богородчан, Долини та Івано-Франківська.
Долину на турнірі представляли 5-ть вихованців ПК "Прометей" Богдан Опрісник, Владислав Пилипів, Данило Ковалець, сестри Софія та Анастасія Кепещук.

В швидкі шахи найкраще з долинян виступала  Софія Кепещук ( 5 років, Ліцей №7, 0 клас), яка набрала 5 очок з 9-ти можливих і з найкращим додатковим коефіцієнтом посіла 6 місце в турнірі, а в заліку серед дівчат стала чемпіонкою області. Також 5 очок набрала її старша сестра Анастасія Кепещук ( 6 років, Ліцей №7, 1 клас), яка посіла 8-ме місце загального заліку і 2 місце серед дівчат. Стільки ж очок в Богдана Опрісника ( 6 років, ЗОШ №5, 1 клас), але в нього гірший додатковий показник і підсумкова 12-та сходинка.
Данило Ковалець ( 5 років, ДНЗ "Сонечко") набрав 4 очки і посів 16-те місце. Владислав Пилипів ( 7 років, Ліцей №6, 1 клас) набрав 3 очки і посів 23 місце.

ЧО_до_8_швидкіВ блискавичні шахи кращий результат серед долинян показала Анастасія Кепещук, яка набрала 5 очок з 9-ти можливих, посіла 6 місце в загальному заліку та стала чемпіонкою області. Софія Кепещук, Данило Ковалець та Владислав Пилипів набрали по 4 очки і посіли відповідно 12-те, 15-те та 18-те місця згідно додаткових коефіцієнтів. Софія в заліку серед дівчат сала бронзовою призеркою.
ЧО_до_8_бліц


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *