Долиняни взяли участь в відкритому чемпіонаті Івано-Франківська

медалі225 березня в обласному шахово-шашковому клубі (ОШШК) відбувся відкритий чемпіонат Івано-Франківська - Меморіал В. Чорновола в якому взяли участь 42 шахісти з Коломиї, Калуша, Долини, Богородчан, Тисмениці та Івано-Франківська.
Чемпіонат був розділений на два окремі турніри з швидких (10 хвилин + 5 секунд на хід) та блискавичних шахів (3 хвилини +2 секунди на хід), а переможець чемпіонату визначався в комплексному заліку двох турнірів.
В чемпіонаті прийняли участь двоє долинян - Марко Дубенський та Михайло Кепещук. В швидкі шахи краще виступив Марко, який набрав 6 очок з 9-ти можливих і посів 6-те місце. Михайло виступив значно слабше своїх можливостей і з результатом 5,5 очок зайняв 9-те місце. В блискавичних шахах Марко знову набрав 6 очок і зайняв 6-ту сходинку, а Михайло набрав 7,5 очок і розділив 1-2 сходинку.
В комплексному заліку переможцем став Роман Давимука з Коломиї, який набрав 14,5 очок. Другим став Михайло Кепещук - 13 очок. Третю сходинку розділили Юліан Мальований та Олександра Касапчук які набрали по 12,5 очок.
Турнірні таблиці:
Комплексний залік
Швидкі шахи
Блискавичні шахи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *