Долиняни зіграли в чемпіонаті області (U-12). Богдан Коцкович потрапив до десятки кращих

долиняни02 березня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з швидких та блискавичних шахів в якому взяли участь 31 учасник з Калуша, Коломиї, Рогатина, Болехова, Богородчан, Долини, Тисмениці та Івано-Франківська. Турніри  з швидких та блискавичних шахів гралися за швейцарською системою в 9-ть турів з контролем часу 10 хвилин + 5 секунд на хід та 3 хвилини + 2 секунди на хід відповідно.
Фото з турніру на нашій сторінці в ФБ.
Долинщину на турнірі представляли шестеро вихованців ПК "Прометей": Олександр Остапів, Роман Кос, Богдан та Михайло Коцковичі, Анастасія Кепещук та Матвій Василишин.
Найкраще на чемпіонаті виступив другорозрядник Богдан Коцкович який набрав 5,5 очок в швидкі шахи і посів 9-те місце. До міжнародного рейтингу Богдан зміг додати 22 пункти. В блискавичні шахи Богдан показав ідентичний результат 5,5 очок і також посів 9-ту сходинку.  Дещо не виправдав сподівань другорозрядник Олександр Остапів в швидкі шахи - з 4-ма очками він посів 23-те місце, а в блискавичні з 5-ма очками став 14-тим. Третьорозрядник Михайло Коцкович вперше приймав участь в обласних змаганнях і виступив доволі успішно 4 очки в швидкі шахи, така ж кількість в блискавичні і підсумкова 19-та сходинка в обидвох видах шахів. Третьорозрядник Роман Кос зміг набрати 3,5 очки в швидкі шахи ( 24 місце) і 3 очки очки в блискавичні шахи ( 22 місце). Початківці Матвій Василишин та Анастасія Кепещук їхали здобувати турнірний досвід і їхні перемоги ще попереду. 🙂

Турнірні таблиці:
чемпіонат_області_до_12_швидкі_2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


чемпіонат_області_до_12_бліц_2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *