Долиняни зіграли в відкритому Кубку Сколе

кепещук420 жовтня в місті Сколе на Львівщині відбувся 1-й відкритий Кубок міста з шахів. В турнірі взяли участь 106 учасників з чотирьох областей України серед яких 2 майстри спорту та 11 кандидатів в майстри спорту. Турнір проходив за швейцарською системою в 9 турів Контроль часу 10 хвилин + 5 секунд на хід. Шахову Долинщину на турнірі представляли 8 учасників.
Найвище місце з долинян посів Михайло Кепещук з результатом 7 очок він поділив 2-8 сходинку, але за додатковим коефіцієнтом став тільки 5-м. Міг виступити і краще, адже після 6-ти турів був одноосібним лідером з 100% результатом.
Дуже добру гру і чудовий результат показали долиняни Андрій Коваль та Михайло Любко які набрали по 6 очок і посіли відповідно 16 та 17 місце.
Василь Коцкович з Болехова набрав 5,5 очок і посів 25 сходинку. Після 7-ми турів у Василя було 5 очок і реальні шанси потрапити в 10-ку кращих.
Нижче своїх можливостей виступили Роман Грицай з Новички та Богдан Коцкович з Болехова в активі яких по 4,5 очки.
Матвій Василишин зіграв дуже добре набрав 4 очки і тільки, 0,5 очка йому не вистачило щоб потрапити в призери серед юнаків до 10-ти років.
Софія Кепещук набрала 3 очки і посіла 1 місце серед дівчат до 10-ти років, Анастасія Кепещук набрала 2 очки і зайняла 3-тє місце в тій самій віковій категорії серед дівчат.