Двоє долинян виступили на турнірі в Польщі

безрукийЗ 17-го по 19-те січня в польському місті Венгрув відбувся 3-й міжнародний шаховий турнір з нагоди 152-ї річниці битви поляків з військами тодішньої Російської імперії 1863-го року. Поїздка стала можливою завдяки сприянню римо-католицької церкви в Долині.

На старт турніру вийшли 142 шахісти з Польщі, Чехії, Угорщини, Білорусії, Естонії, Словакії та України. Турнір відбувався за швейцарською системою в 9-ть турів. Кожний учасник мав 60 хв. на обдумування в одній партії.

Долинщину в цьому турнірі представляли міжнародний майстер з Вигоди - Петро Голубка та другорозрядник з Болехова, вихованець ПК "Прометей" - Антон Безрукий ( на фото).

Петро Голубка був безумовним фаворитом турніру, але одноосібної перемоги йому не вдалось здобути. Шість перемог і три нічиї в дев'яти партіях, та відповідно  набрані 7½ очка, дозволили Петрові тільки розділити першу сходинку. за додатковими показниками Голубка став другим.

Перемогу ж в турнірі здобув кандидат в майстри спорту з Коломиї - Роман Давимука, третій - місцевий польський шахіст Філіп Делекта.

Антон Безрукий в турнірі в Венгруві участь бере вдруге. Минулого року він набрав 5½ очк з 9-ти можливих і посів 2-ге місце серед юнаків до 12-ти років. Цього року наш юний шахіст виступив менш вдало, в активі Антона 4½ очки і підсумкове 75 місце в загальному заліку. Серед юнаків до 15-ти років Антон посів 13-те місце.

Також честь Прикарпаття на цьому змаганні захищали четверо  юних шахістів з Калуша. Найкраще виступили Тарас Шеркунов ( 21 місце) та Анастасія Мокрецька ( 27 місце) в активі яких по 6 очок. Ярослав Пасєка ( 33 місце) набрав 5½ очок. Віталій Рисей (50 місце) набрав  5 очок.

Детальніше з турнірною таблицею можна познайомитись ось тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *