Дитячий турнір до Дня Святого Миколая в Стрию

срий_миколай22 грудня в Стрию відбувся шаховий турнір до Дня Святого Миколая в якому взяли участь 84 учасники з Сколе, Славське, Миколаєва, Долини, Болехова, Дрогобича та Стрия. Турнір проходив в двох підгрупах "А" ( розрядники) та "Б" (безрозрядники). В головному турнірі взяли участь четверо гуртківців ПК "Прометей": брати Богдан та Василь Коцковичі з Болехова та сестри Анастасія та Софія Кепещук з Долини.
Успішно на турнірі виступив Богдан Коцкович, який набрав 6,5 очок з 9-ти можливих і поділив 3-5 місце. І тільки трохи гірший додатковий коефіцієнт відсунув його за межі п'єдесталу на 4 сходинку. В своїй віковій категорії до 12-ти років Богдан став першим. Василь Коцкович набрав 4,5 очки і посів 29 місце в турнірній таблиці, в своїй віковій категорії до призерів не потрапив.
Анастасія Кепещук набрала 3,5 очки - зайняла 37 місце в загальному заліку, і 1 місце серед дівчат до 10-ти років. Софія Кепещук була наймолодшою учасницею турніру, але змогла набрати 3 очки - зайняла 39 місце в загальному заліку і 2 місце серед дівчат до 10-ти років.
Наші вітання юним шахістам!
Турнірна таблиця:
Screenshot_27

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *