Євген Ракін з Києва перемагає на Яворині

яворина14 липня в урочищі Розтока поблизу села Липа на Долинщині відбувся 5-й традиційний шаховий турнір "Яворина - 2018". Турнір відбувся за підтримки Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода" ( керівник Михайло Королик).
Попри не зовсім сприятливу погоду для гри в шахи під відкритим небом - в турнірі взяли участь 14 шахістів з 4-ох областей України. Турнір грався за швейцарською системою в 5-ть турів. Контроль часу: 10 хвилин + 5 секунд на хід.
Основна боротьба в турнірі розгорнулася між Тарасом Мельником з Старого Мізуня та Євгеном Ракіним з Києва. Обидва шахісти в двох стартових турах здобули по дві перемоги і в третьому турі зійшлися в очній дуелі. Білими грав киянин, який з початку партії захопив ініціативу, яку зумів реалізувати в ендшпілі з двома слонами проти тури. В двох заключних турах обидва шахісти здобули по дві перемоги. В підсумку Євген Раків став перший з 5 очками, а Тарас Мельник з 4-ма очками - другий. За третю сходинку основна боротьба точилася міжж Василем Кулининим з Запоріжжя та Романом Курцем з Болехова. Завдяки перемозі в очній партії представник Запоріжжя став третім.
Грамотами та подарунками переможців нагородив голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.
Турнірна таблиця:
Яворина_2018


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *