Фінал чемпіонату України – 2017. Друга нічия Петра Голубки

Голубка610 грудня в Житомирі відбувся 5-й тур фінального турніру чемпіонату України - 2017 з класичних шахів. Вихованець долинської шахової школи Петро Голубка в цей день грав проти міжнародного майстра Артура Фролова (міжнародний рейтинг - 2416, Київ). Вже з перших ходів білі вирішили розміняти королеви в Розмінному варіанті Іспанської партії і вже на 21 ході суперники погодилися на нічию в рівній позиції.
Цією нічиєю зміг скористатися Володимир Онищук з Івано-Франківська який в ендшпілі переграв Валерія Неверова і наздогнав Петра по очкам. В обидвох шахістів з Івано-Франківщини по 4 очки в 5-ти партіях.
В інших партіях 5-го туру були зафіксовані наступні результати: Бернадський-Гриньов 1-0; Вовк-Ковчан ½-½; Шевченко-Випханюк ½-½; Гасанов-Олексієнко ½-½.
Турнірна таблиця:Чемпіонат_України_5

 11 грудня Петро Голубка зіграє чорними фігурами проти міжнародного майстра Валерія Гриньова з Києва (міжнародний рейтинг - 2409). Пряму трансляцію партій чемпіонату України можна дивитись на сайтах: https://live.chessbase.com , або www.chessbomb.com . Початок трансляції щодня о 15:00.
Також за турніром можна спостерігати на сайті Федерації шахів України.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *