Фінал чемпіонату України – 2017. Петро Голубка стартує з перемоги

чемпіонат_України_201706 грудня в м. Житомир розпочався 86-й фінал  чемпіонату України з класичних шахів. В фінальній частині за коловою системою 12 шахістів виборюють титул чемпіона України з шахів. Контроль часу: 90 хвилин на партію + 30 хвилин після 40-го ходу + 30 секунд за кожен зроблений хід.
В першому турі Петро Голубка грав чорними фігурами проти міжнародного гросмейстера Андрія Вовка ( міжн. рейтинг - 2634, м. Львів).
На перший хід е4 Петро розіграв Сіцілійський захист, однак дебютна стадія склалася не на користь Петра Голубки, тому довелося в міттельшпілі тримати оборону. В складній позиції Андрій Вовк пройшов повз кілька перспективних можливостей. На 28-му ході Петро пожертвував якість під цейтнот суперника і хоч жертва була не зовсім коректною - вона себе повністю виправдала. За якість чорні отримали компенсацію у вигляд трьох зв'язаних пішаків і впевнено реалізували перевагу. В інших партіях 1-го туру були зафіксовані наступні результати: Онищук-Гриньов 1:0; Ковчан-Випханюк 1:0; Бернадський-Олексієнко ½-½;  Неверов-Фролов 1:0; Шевченко-Гасанов ½-½.
Завтра Петро зіграє білими фігурами проти досвідченого міжнародного майстра з Харкова Валерія Невєрова. Пряму трансляцію партій можна дивитись на сайтах: https://live.chessbase.com , або www.chessbomb.com . Початок трансляції щодня о 15:00.
За турнірним становищем можна спостерігати на сайті Федерації шахів України.

Партію Петра Голубки ви можете переглянути нижче:Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *