Фінал чемпіонату України – 2017. Петро Голубка знову перемагає і наздоганяє лідера

Голубка613 грудня в фіналі чемпіонату України з класичних шахів відбувся 7-й тур. Любителів шахів Долинщини знову порадував наш земляк Петро Голубка, який зміг перемогти діючого чемпіона України, міжнародного гросмейстера Михайла Олексієнка ( міжнародний рейтинг 2615, Львів). Втретє на турнірі Петро розіграв Іспанську партію, а його суперник за чорних обрав варіант Яніша  - в дебюті чорні жертвують пішака за можливість отримати пару двох слонів і ініціативу. В підсумку активність фігур суперника Петро зміг нейтралізувати і отримати кращий туровий ендшпіль який вдалося виграти на 45 ході (нижче можна подивитись партію з коментарями).
Лідер турніру Володимир Онищук в партії з Ельдаром Гасановим володів перевагою, та все ж його супернику в важкій позиції вдалося організувати атаку на чорного короля і добитися нічиєї повторенням ходів. Таким чином Петро Голубка наздогнав по очках Володимира Онищука - в обидвох шахістів з Прикарпаття по 5,5 очок з 7-ми можливих. В інших партіях туру було зафіксовані наступні результати: Вовк-Гриньов 1-0; Неверов-Бернадський 0-1; Шевченко-Ковчан 1-0;  Фролов-Випханюк 0-1.
Чемпіонат_України_7

Завтра, 14-го грудня Петро Голубка чорними фігурами зіграє з Ігорем Випханюком з Житомира. Пряму трансляцію партій чемпіонату України можна дивитись на сайтах: https://live.chessbase.com , або www.chessbomb.com . Початок трансляції щодня о 15:00.
Також за турніром можна спостерігати на сайті Федерації шахів України.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *