Фінал чемпіонату України – 2017. Третя поспіль нічия Голубки і втрата лідерства

голубка811 грудня в фіналі чемпіонату України з шахів, який проходить в Житомирі, відбувся 6 тур. В цьому турі Петро Голубка грав чорними фігурами проти міжнародного майстра з Києва Валерія Гриньова (міжнародний рейтинг - 2409). В партії був розіграний форсований дебютний варіант в якому білі жертвою кількох фігур досягають нічиєї вічним шахом. На 20-му ході була зафіксована нічия. В 6-ти турах Петро набрав 4,5 очки і в турнірній таблиці займає другу сходинку.
Нічиєю Петра скористався Володимир Онищук з Івано-Франківська, який завдав поразки Кирилу Шевченку і з результатом 5 очок з 6-ти можливих очолив турнірну таблицю.
В інших партіях 6-го туру були зафіксовані наступні результати: Олексієнко-Фролов 1-0; Випханюк-Гасанов ½-½;  Ковчан-Неверов ½-½; Бернадський-Вовк ½-½.
Чемпіонат_України_6

Завтра, 12 грудня - вихідний день. 13 грудня Петро Голубка білими фігурами зіграє проти діючого чемпіона України, гросмейстера Михайла Олексієнка (міжнародний рейтинг - 2615, Львів). Пряму трансляцію партій чемпіонату України можна дивитись на сайтах: https://live.chessbase.com , або www.chessbomb.com . Початок трансляції щодня о 15:00.
Також за турніром можна спостерігати на сайті Федерації шахів України.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *