Іліана Данилів перемагає в турнірі до Дня Святого Миколая

данилів22 грудня в ПК "Прометей" відбувся 5-й традиційний дитячий шаховий турнір присвячений Дню Святого Миколая. В турнірі взяли участь 28 учасників з Великої Турі, Ракова, Яворова, Новички, Болехова та Долини,  які грали за швейцарською системою ( 7 раундів) з контролем часу 10 хв. на партію + 5 сек. на хід.
Турнір відбувся за підтримки РЦ "Спорт для всіх" Долинської районної ради ( керівник Роман Лопух).
Рівень підготовки учасників був різний від початківців до другорозрядників, тому юні шахісти змагалися за нагороди в двох категоріях: перша - загальна, і друга - початківці.
В трьох перших турах 3 перемоги здобули Іліана Данилів, Богдан Коцкович і Роман Кос. В четвертому турі  Роман Кос несподівано переміг Богдана Коцковича і разом з Іліаною Данилів, яка завдала поразки Олександрові Кузіву з 4 очками очолив турнірну  таблицю.
В п'ятому турі центральною партією була гра між Іліаною Данилів та Романом Косом, в якій сильнішою виявилася Іліана. Богдан Коцкович завдав поразки Олегу Роману і отримав шанс в очній зустрічі  з Іліаною Данилів поборотись за першу сходинку.
В центральній партії шостого туру між Іліаною Данилів та Богданом Коцковичем була зафіксована нічия. На другій шахівниці Роман Кос завдав поразки Михайлу Коцковичу. Перед останнім туром в Іліани було 5,5 очок, в Романа - 5 очок і в Богдана 4,5 очки. По 4 очки мала ціла група шахістів: Олег Роман, Угорський Ренат, Олександр Кузів, Михайло Коцкович та Ксенія Кос. В останньому турі несподіванок не сталося - лідери здобули перемоги в своїх партіях.
Не менш запеклою боротьба була в групі серед початківців. Одразу троє учасників набрали однакову кількість очок по 4 з 7-ми можливих -  Василишин Матвій, Угорський Ренат і Ковалець Данило. Згідно додаткового коефіцієнту Бухгольца ( сума очок суперників) вони розташувалися в вищезазначеному порядку. Особливо слід відзначити Матвія Василишина, який в першому турі зумів перемогти другорозрядника Олега Романа.

Всі учасники були нагороджені солодкими подарунками, а переможці в категоріях грамотами та медалями.
Фото з турніру  на нашій сторінці в мережі Фейсбук.
Підсумкова турнірна таблиця:
турнір_день_свтого_миколая_2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *