Календар чемпіонату Долинщини – 2017

шахи2Минулої неділі стартував чемпіонат Долинського району з класичних шахів. 26 листопада о 9:00 розпочнеться другий ігровий день чемпіонату.
Суддівська колегія пропонує учасникам та вболівальникам календар чемпіонату по турах:

Round 1 on
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 Ваньчак Ігор 2024 - Слобода Микола 1773 10
2 Роман Олег 1573 - Любко Михайло 1969 9
3 Свястин Ігор 2068 1 - 0 Безус Олександр 2053 8
4 Коцкович Василь 2005 0 - 1 Куціль Микола 1762 7
5 Остапів Олександр 1516 0 - 1 Коцкович Богдан 1655 6
Round 2
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
10 Слобода Микола 1773 - Коцкович Богдан 1655 6
7 Куціль Микола 1762 0 - 1 Остапів Олександр 1516 5
8 Безус Олександр 2053 - Коцкович Василь 2005 4
9 Любко Михайло 1969 - Свястин Ігор 2068 3
1 Ваньчак Ігор 2024 - Роман Олег 1573 2
Round 3
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
2 Роман Олег 1573 - Слобода Микола 1773 10
3 Свястин Ігор 2068 - Ваньчак Ігор 2024 1
4 Коцкович Василь 2005 - Любко Михайло 1969 9
5 Остапів Олександр 1516 - Безус Олександр 2053 8
6 Коцкович Богдан 1655 - Куціль Микола 1762 7
Round 4
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
10 Слобода Микола 1773 - Куціль Микола 1762 7
8 Безус Олександр 2053 1 - 0 Коцкович Богдан 1655 6
9 Любко Михайло 1969 - Остапів Олександр 1516 5
1 Ваньчак Ігор 2024 - Коцкович Василь 2005 4
2 Роман Олег 1573 - Свястин Ігор 2068 3
Round 5
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
3 Свястин Ігор 2068 - Слобода Микола 1773 10
4 Коцкович Василь 2005 - Роман Олег 1573 2
5 Остапів Олександр 1516 - Ваньчак Ігор 2024 1
6 Коцкович Богдан 1655 - Любко Михайло 1969 9
7 Куціль Микола 1762 - Безус Олександр 2053 8
Round 6
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
10 Слобода Микола 1773 - Безус Олександр 2053 8
9 Любко Михайло 1969 - Куціль Микола 1762 7
1 Ваньчак Ігор 2024 - Коцкович Богдан 1655 6
2 Роман Олег 1573 - Остапів Олександр 1516 5
3 Свястин Ігор 2068 0 - 1 Коцкович Василь 2005 4
Round 7
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 Коцкович Василь 2005 - Слобода Микола 1773 10
5 Остапів Олександр 1516 - Свястин Ігор 2068 3
6 Коцкович Богдан 1655 - Роман Олег 1573 2
7 Куціль Микола 1762 - Ваньчак Ігор 2024 1
8 Безус Олександр 2053 - Любко Михайло 1969 9
Round 8
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
10 Слобода Микола 1773 - Любко Михайло 1969 9
1 Ваньчак Ігор 2024 - Безус Олександр 2053 8
2 Роман Олег 1573 - Куціль Микола 1762 7
3 Свястин Ігор 2068 - Коцкович Богдан 1655 6
4 Коцкович Василь 2005 - Остапів Олександр 1516 5
Round 9
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
5 Остапів Олександр 1516 - Слобода Микола 1773 10
6 Коцкович Богдан 1655 - Коцкович Василь 2005 4
7 Куціль Микола 1762 - Свястин Ігор 2068 3
8 Безус Олександр 2053 - Роман Олег 1573 2
9 Любко Михайло 1969 - Ваньчак Ігор 2024 1
Round 10
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
10 Слобода Микола 1773 - Ваньчак Ігор 2024 1
9 Любко Михайло 1969 - Роман Олег 1573 2
8 Безус Олександр 2053 - Свястин Ігор 2068 3
7 Куціль Микола 1762 - Коцкович Василь 2005 4
6 Коцкович Богдан 1655 - Остапів Олександр 1516 5
Round 11
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
6 Коцкович Богдан 1655 - Слобода Микола 1773 10
5 Остапів Олександр 1516 - Куціль Микола 1762 7
4 Коцкович Василь 2005 - Безус Олександр 2053 8
3 Свястин Ігор 2068 - Любко Михайло 1969 9
2 Роман Олег 1573 - Ваньчак Ігор 2024 1
Round 12
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
10 Слобода Микола 1773 - Роман Олег 1573 2
1 Ваньчак Ігор 2024 - Свястин Ігор 2068 3
9 Любко Михайло 1969 - Коцкович Василь 2005 4
8 Безус Олександр 2053 - Остапів Олександр 1516 5
7 Куціль Микола 1762 - Коцкович Богдан 1655 6
Round 13
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
7 Куціль Микола 1762 - Слобода Микола 1773 10
6 Коцкович Богдан 1655 - Безус Олександр 2053 8
5 Остапів Олександр 1516 - Любко Михайло 1969 9
4 Коцкович Василь 2005 - Ваньчак Ігор 2024 1
3 Свястин Ігор 2068 - Роман Олег 1573 2
Round 14
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
10 Слобода Микола 1773 - Свястин Ігор 2068 3
2 Роман Олег 1573 - Коцкович Василь 2005 4
1 Ваньчак Ігор 2024 - Остапів Олександр 1516 5
9 Любко Михайло 1969 - Коцкович Богдан 1655 6
8 Безус Олександр 2053 - Куціль Микола 1762 7
Round 15
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
8 Безус Олександр 2053 - Слобода Микола 1773 10
7 Куціль Микола 1762 - Любко Михайло 1969 9
6 Коцкович Богдан 1655 - Ваньчак Ігор 2024 1
5 Остапів Олександр 1516 - Роман Олег 1573 2
4 Коцкович Василь 2005 - Свястин Ігор 2068 3
Round 16
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
10 Слобода Микола 1773 - Коцкович Василь 2005 4
3 Свястин Ігор 2068 - Остапів Олександр 1516 5
2 Роман Олег 1573 - Коцкович Богдан 1655 6
1 Ваньчак Ігор 2024 - Куціль Микола 1762 7
9 Любко Михайло 1969 - Безус Олександр 2053 8
Round 17
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
9 Любко Михайло 1969 - Слобода Микола 1773 10
8 Безус Олександр 2053 - Ваньчак Ігор 2024 1
7 Куціль Микола 1762 - Роман Олег 1573 2
6 Коцкович Богдан 1655 - Свястин Ігор 2068 3
5 Остапів Олександр 1516 - Коцкович Василь 2005 4
Round 18
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
10 Слобода Микола 1773 - Остапів Олександр 1516 5
4 Коцкович Василь 2005 - Коцкович Богдан 1655 6
3 Свястин Ігор 2068 - Куціль Микола 1762 7
2 Роман Олег 1573 - Безус Олександр 2053 8
1 Ваньчак Ігор 2024 - Любко Михайло 1969 9


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *