Команда Долинщини посіла третє місце на чемпіонаті області серед школярів. Класичні шахи

безрукий227 березня, в другий день змагань на чемпіонаті Івано-Франківщини серед школярів відбувався останній 5-й тур турніру з класичних шахів. Як ми вже повідомляли, наша збірна команда школярів після 4-ох турів йшла на четвертому місці, відстаючи від третьої сходинки на 0,5 очка.  Не повезло долинянам і з жеребкуванням, тому що Петро Братішко зустрічався з Іліаною Данилів, і як би не закінчилась партія наша команда втрачала одне очко в командному заліку. В цій партії Петро здобув перемогу і з результатом 3,5 очки з 5-ти можливих посів високе 7-ме місце в особистому заліку.

Важливу перемогу та одне очко в командний залік здобув Андрій Коваль. Андрій досить вдало виступив на турнірі  і в підсумку виконав норматив другого розряду.

Доля третьої сходинки в командному заліку для нашої команди вирішувалась в партії між Антоном Безруким та Анастасією Мокрецькою з Калуша. Партія проходила в рівній боротьбі, але в якийсь момент чорні почали діяти невпевнено, і в результаті Антон наніс тактичний удар, завдяки якому виграв якість. Ендшпіль тура з пішаками проти коня з пішаками на двох різних флангах вигравався елементарно. Проте, Антон за браком часу ( на його годиннику залишалось менше 1 хвилини) запропонував нічию, яка й була прийнята. Таку невпевненість нашого шахіста можна пояснити хіба що браком досвіду гри з електронними годинниками. Після кожного ходу годинник додавав 30 секунд і цього часу повністю вистачало для того, щоб реалізувати перевагу.

Втрата очок Антоном могла дорого коштувати нашій команді. Адже долиняни наздогнали збірну команду Коломийського району. В активі обидвох команд стало по 12-ть очок. Та фортуна була на нашому боці, додатковий коефіцієнт виявився кращим саме в нашої команди. Долиняни - треті.

Перемогу в командному заліку здобула команда Івано-Франківська з результатом 15 очок. На другому місці команда Калуського району - 14,5 очок.

На завершення висловлюємо вдячність районному управлінню освіти Долинської РДА за наданий транспорт для поїздки на змагання та начальнику відділу молоді та спорту Святославу Димиду за увагу до наших юних шахістів.


Comments

Команда Долинщини посіла третє місце на чемпіонаті області серед школярів. Класичні шахи — 1 коментар

  1. Pingback: Петро Братішко та Антон Безрукий виконали перший розряд з шахів | Шахова Долина | Шахова Долина

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *