Команда Яворова після трирічної перерви повертає собі чемпіонство

яворів118 серпня  в Будинку Культури с. Оболоня відбулися районні сільські спортивні Ігри Долинщини - 2019 присвячені 28-й річниці Незалежності України. В програмі Ігор серед інших видів спорту ( футбол, волейбол, піднімання гирі, армрестлінг, перетягування канату, шашки) включено командний шаховий турнір. Склад команди - 3 учасники. Контроль часу: 10 хвиин на партію + 5 секунд на хід.
В шаховому турнірі взяли участь 9 команд, які визначали кращих за коловою системою. Основна боротьба за перемогу в турнірі точилася між командами Новошина, Вигоди та Яворова. Вже в другому турі на турнірній дистанції зустрілися Яворів (Михайло Кепещук, Богдан Коцкович, Святослав Кузьмин) з Вигодою (Василь Дяків, Анатолій Чисяк, Володимир Семків). На першій шахівниці Кепещук переміг Дяківа, але одразу ж рахунок зрівняв Чистяк який переміг Б. Коцковича. Доля матчу вирішувалася в партії Семківа та Кузьмина. Перемогу в партії здобув яворівець, яка принесла важливу командну перемогу 2:1 над одним з основних конкурентів.

В четвертому турі з Вигодою зустрічалася команда Новошина ( Василь Батіг, Ігор Ваньчак, Михайло Любко), яка три роки  поспіль  ставала чемпіоном Сільських Ігор. Для Вигоди це був останній шанс зачепитися за чемпіонство. В напруженій боротьбі перемогу з рахунком 2:1 здобули новошинці за яких відзначилися Батіг та Любко, у вигодян перемогу здобув Чистяк.

Отож доля першої сходинки вирішувалася в останньому турі матчу Новошина та Яворова. Михайло Кепещук переміг Василя Батога на першій шахівниці і вивів Яворів вперед, 1:0. Але Новошин вирівняв становище на третій шахівниці, завдяки перемозі Михайла Любка над Святославом Кузьминим, 1:1. Вирішальну перемогу яворівцям зміг принести юний Богдан Коцкович, який переграв ветерана Ігора Ваньчака, 2:1.

За третю сходинку мала шанс поборотися команда Шевченкова, для цього їм треба було в останньому турі перемогти Вигоду, але тут вигодяни показали свій значно вищий клас і перемогли 3:0.

Турнірні таблиці:
сільські_ігри_2019_1 сільські_ігри_2019_2


Comments

Команда Яворова після трирічної перерви повертає собі чемпіонство — 1 коментар

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *