Командний чемпіонат Івано-Франківщини серед школярів. КЛАСИКА

чемпіонат_області_школярі26 березня в шаховому клубі "Дебют" м. Івано-Франківська стартував особисто-командний чемпіонат Івано-Франківщини з шахів серед школярів (1998 р.н. і молодші). В перший день змагань учасники грають в класичні шахи ( 35 хвилин на партію + 30 секунд за кожен зроблений хід). Участь в чемпіонаті приймають команди: Калуського, Коломийського, Рогатинського, Снятинського, Долинського районів, Яремчанської міськради та м. Івано-Франківська.  В залік командам йдуть 3 кращі результати серед хлопців та 1 результат серед дівчат.

В чемпіонаті з класичних шахів зіграно 4 тури. Фаворитами чемпіонату є команди обласного центру та Калуського району, тому зовсім не дивно. що саме вони лідирують  в командному заліку. В кожної з команд по 12 залікових очок ( з 16-ти можливих).

На третьому місці йде команда Коломийського району, яка в своєму активі має 10 очок з 16 ти можливих.

Наша збірна команда школярів поки займає четверту сходинку з загальним результатом 9,5 очок з 16-ти можливих. Петро Братішко, Антон Безрукий та Іліана Данилів набрали по 2,5 очки. Андрій Коваль - 2 очки.

Замикає коло претендентів на потрапляння в призери команда Яремчанщини, яка має в своєму активі 9 очок з 16-ти.

Завтра, 27-го березня, відбудеться останній 5-й тур чемпіонату де визначаться переможці з класичних шахів. По завершенню чемпіонату з класичних шахів, відбудеться аналогічний турнір з швидких та блискавичних шахів.

Фотозвіт з турніру можна подивитись на наших сторінках в соцмережах Фейсбук або Вконтактє.


Comments

Командний чемпіонат Івано-Франківщини серед школярів. КЛАСИКА — 1 коментар

  1. Pingback: Команда Долинщини посіла третє місце на чемпіонаті області серед школярів. Класичні шахи | Шахова Долина | Шахова Долина

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *