Кубок Вигоди-2019 здобув Михайло Кепещук

кепещук315 вересня в Народному домі селища Вигода відбувся традиційний шаховий турнір "Кубок Вигоди - 2019" присвячений Дню працівників лісу та Дню селища Вигода. В турнірі за швейцарською системою в 7 турів взяли участь 18 шахістів з Долинщини, Рожнятівщини, Болехова та Вигоди. Турнір відбувся за підтримки Вигодської селищної ради (голова Ярослав Наум).
Переконливу перемогу в турнірі здобув Михайло Кепещук з Долини в активі якого 6,5 очок ( +6 =1 -0). Другу та третю сходинку розділили Роман Грицай з Новички (+4 =2 -1) та Тарас Мельник з Старого Мізуня (+5 =0 -2) які набрали по 5 очок. Додатковий коефіцієнт і особиста зустріч - на користь Романа Грицая.
Серед ветеранів найкращий результат у Василя Батога з Долини - 4 очки (+4 =0 -3), серед юнаків найкраще виступив Богдан Коцкович з Болехова - 3,5 очки (+3 =1 -3).
Кращим серед вигодян з 3,5 очками став Володимир Семків (+3 =1 -3). В день турніру Володимиру Миколайовичу виповнилося 80 років! З нагоди цієї дати та за здобутки перед селищем Вигода Володимира Семківа була нагороджено почесною грамотою та премією селищної ради.

кубок_вигоди_2019

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *