Любомир Волошанський – 7-й на Всеукраїнській спартакіаді

волошанський27-29 вересня 2013 року в місті Алушта відбулося перша Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» на базі Олімпійського навчально-спортивного центру «Спартак» в якій взяли участь представники всіх областей України.

В програмі змагань було шість видів спорту (армспорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс, шахи та шашки). Івано-Франківщину на цьому всеукраїнському змаганні представляв заступник міського голови Долини  - Любомир Волошанський. Це право Любомир Євгенович здобув на відбіркових регіональних змаганнях з шахів в Івано-Франківську – впевнено переміг всіх своїх суперників та зайняв перше місце. Також цей результат допоміг  Долинському відділенню Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (керівник Руслан Богачов) посісти загальнокомандне перше місце в області.

В фінальному етапі взяли участь 26 шахістів, які в турнірі за швейцарською системою в дев’ять турів визначали кращих. Кожному учаснику давалось по 20 хв. на обдумування. Наш земляк вдало стартував в турнірі, здобувши дві стартові перемоги. Проте надалі розвинути успіх не вдалось. В останньому турі Любомир Волошанський мав шанс зачепитись за одне з призових місць, для цього потрібно було перемагати в останній партії, однак поразка відкинула його на підсумкове 7-ме місце. Тим не менше, потрапляння до чільної десятки на Всеукраїнській спартакіаді – це вагоме досягнення представника Долинщини.

13 жовтня любителі шахів Долинщини запрошуються на  традиційний шаховий турнір  «Покрова – 2013», який присвячений  71-й річниці створення УПА . Змагання відбудуться в ПК «Прометей» (вул. Чорновола, 18). Початок о 10:30 год.