Людмила Іваницька другий рік поспіль перемагає в Різдвяному турнірі

іваницька05 січня в Долині відбувся VI традиційний дитячий Різдвяний шаховий турнір незмінним організатором якого є Римо-католицька громада м. Долина на чолі з о. Кшиштофом Панасовцем. Турнір проходив в суботньо-недільній школі при Долинському костелі. В змаганні за швейцарською системою ( 9 раундів) взяли участь 58 учасників з  Львова, Калуша, Івано-Франківська, Богородчан, Болехова та Долини. Контроль часу - 10 хвилин на партію + 5 секунд на хід кожному учаснику.
Фото з турніру на нашій сторінці в мережі Фейсбук.
Другий рік поспіль перемогу в загальному турнірі здобула Людмила Іваницька з Івано-Франківська, яка набрала 8 очок в 9-ти партіях ( +7 =2 -0). Перших пів очка Людмила втратила в третьому турі в партії з Максимом Гречаним. Вирішальний момент в турнірі для Людмили Іваницької був в 6-му турі в зустрічі проти лідера і фаворита турніру Валентина Прокоф'єва в якій вона змогла здобути перемогу. В останньому турі пів очка в переможниці зміг забрати Олександр Васинда.
Другу сходинку загального заліку посів Валентин Прокоф'єв з Калуша, який після поразки від Людмили Іваницької зіграв в нічию в партії останнього туру проти Олександра Касапчука. Результат Валентина 7,5 очок ( +7 =1 -1).
Третє місце з результатом 7 очок ( +7 =0 -2) посів Лук'ян Гушпіт з Івано-Франківська, який після двох поразок в 4-му і 5-му турах від  Петра Братішка і Давида Патрія зумів здобути 4 перемоги в заключних турах.
Вихованці ПК "Прометей" цього року за призові місця в загальному заліку не боролися. Були сподівання на Петра Братішка, але після вдалого старту з 4-ох перемог він зазнав трьох поразок і вибув з турнірної боротьби. Найкраще з наших шахістів виступив Богдан Коцкович з Болехова, який набрав 6,5 очок (+6  =1 -2) і поділив 4-7 місце.
В віковій категорії понад 12 років 3 місце з 4-ма очками (+4 =0 -5) посіла Соломія Грицай. Найбільш успішними долиняни були в наймолодшій віковій категорії ( 8 років та молодші). Перше місце серед хлопців посів Олександр Кузів з 5 очками в активі ( +5 =0 -4), а в категорії серед дівчат 2-3 місце з 3 очками (+3 =0 -6) розділили Анастасія та Софія Кепещук.
Результати по вікових категоріях:
12-17 років
Хлопці
1. Прокоф'єв Валентин (Калуш)
2. Войтович Степан (Калуш)
3. Воробець Іван (Калуш)
Дівчата
1. Іваницька Софія (Івано-Франківськ)
2. Німак Юліана (Калуш)
3. Грицай Соломія (Шевченкове)

9-12 років
Хлопці
1. Лук'ян Гушпіт (Івано-Франківськ)
2. Олександр Касапчук (Івано-Франківськ)
3. Олександр Васинда (Івано-Франківськ)
Дівчата
1. Іваницька Людмила (Івано-Франківськ)
2. Кацедан Софія (Калуш)
3. Рибій Вікторія (Калуш)

6-8 років
Хлопці
1. Олександр Кузів (Долина)
2. Євген Дідошак (Калуш)
3. Міщук Мар'ян (Богородчани)
Дівчата
1. Рибій Софія (Калуш)
2. Кепещук Анастасія (Долина)
3. Кепещук Софія (Долина)

Підсумкова турнірна таблиця:
6_Різдвяний_турнір_1_30 6_Різдвяний_турнір_31_58


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *